Náš tým

MILÁ SVATEBNÍ AGENTKA PETRA

MILÁ SVATEBNÍ AGENTKA PETRA

SKVĚLÁ, MILÁ, VSTŘÍCNÁ A ŠIKOVNÁ SVATEBNÍ AGENTKA, PETRA DEZORTOVÁ

 

Svatební specialistka Mgr.Petra Dezortová získala první zkušenosti již v r. 2003 a to při první reality show televize Prima-svatba roku v Grandhotelu Pupp v Karlových Varech, kde zastupovala firmu DORTYDOMU při přípravách rekordního dortu pro 50 manželských párů. V průběhu dalších let specializovala se na svatební zakázky, kde postupně od originálních návrhů dortů na žádost klientů připojila návrhy květinové a slavnostní svatební dekorace.

 

Od roku 2005 zaměřila svoji práci na osobní přístup ke každému klientovi. Stejnou péči věnuje designovému návrhu svatby jen pro ženicha a nevěstu stejně jako svatební zakázce na klíč.

 

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE, KONTAKTY, FOTOGALERIE, ATD... NALEZNETE NA WEB ADRESE:

—————

Profesionální svatební kameraman a fotograf

Profesionální svatební kameraman a fotograf

https://www.weddingpictures.cz/

Nabízíme Vám profesionální a kvalitní natáčení Vaší svatby a umělecké svatební fotografieSvatební kameraman a fotograf z týmu weddingpictures zachytí Váš svatební den na celý život. Svatební video afoto tak bude vzpomínkou i pro Vaše děti, vnoučata, pravnoučata,…


 

 

—————

Floristický servis Jana Radová - svatební florista

Floristický servis Jana Radová - svatební florista

Pro všechny, kteří květiny pro svůj svatební den teprve plánují a hledají inspiraci, doporučujeme  využít služeb profesionální floristky Jany Radové, která Vám doporučí vhodné barevné kombinace, typ i velikost květin. 

Budete nadšeni profesionalitou a květinářským umem paní Radové.

 

Floristika: Jana Radová - Tel.723027904

—————

Profesionální kolagenové přípravky pro celé tělo - https://robertstech.wellu.eu

Profesionální kolagenové přípravky pro celé tělo - https://robertstech.wellu.eu

REVOLUCE BEZ SKALPELU - www.robertstech.wellu.eu

Tel.777 173 378

Filozofie Anti-aging Masters vyrostla na kultu zdraví, krásy a vysoké kvality života vyplněného vášní. Soustřeďuje se na zvrácení chodu biologických hodin, je zhmotněná v kosmeceutikách LARENS a výživových doplňcích NUTRIVI, které jsou vyvrcholením desetiletí naší práce a pozitivním gestem směrem k Vám.

Ve skutečnosti do všeho, co opustí zdi WellU, vkládáme maximální péči, přesnost, preciznost - nakonec víme lépe než kdokoliv jiný, že účinnost a rychlé hmatatelné důkazy jsou synonymem důvěryhodnosti a důvěry. Avšak účinnost a efektivita by nestály za mnoho bez bezpečnosti, proto jsme si za partnera vybrali přírodu, se kterou jsme se spojili s cílem odvrátit její zákony.

K tomuto všemu ještě přidáváme efekt synergie, který zároveň splňuje potřeby celého těla i pokožky.

LARENS je moderní a specializovaná značka kosmeceutik, orientovaných na boj proti stárnutí a kožním problémům. 

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí. Představují také zhmotnění více jak deseti let výzkumu prof. Frydrychowského, společně s dalšími vědci, dermatology a kosmetology.

Klíčová složka v podobě  - zdroj přírodních peptidů nazývána též „budoucností kosmetologie” představuje recept WellU na časem nenarušený vzhled.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

 

—————

KOSMECEUTIKA E-SHOP

KOSMECEUTIKA  E-SHOP

Na níže uvedeném odkazu můžete pořídit špičkové kosmeceutické přípravky pro krásu Vaší pleti, těla a vlásků i nehtů.

Velmi rádi Vám s vhodným výběrem přípravků právě pro Vás poradíme.

https://monistudio.wellu.eu

—————